Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 1252 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 наурыз N 268
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан астық нарқын қорғау және отандық ауыл шаруашылық
өндірушілерін қолдау шаралары туралы" Қазақстан Республикасының
Үкіметінің 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 1252
P981252_
(Қазақстан
Республикасы ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 45, 414-құжат) қаулысының күші жойылған
деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года № 1252
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 268
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства
Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года № 1252
P981252_
"О мерах
по защите казахстанского зернового рынка и поддержке отечественных
сельскохозяйственных производителей" (САПП Республики Казахстан,
1998 г., № 45, ст. 414).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Горяева В.В.)