Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын жүргізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 сәуір N 463
Экономиканың аграрлық секторын басқаруды ақпараттық-статистикалық қамтамасыз ету мақсатында және БҰҰ Азық-түлік және ауыл шаруашылығы ұйымының Дүниежүзілік ауыл шаруашылығы санағын жүргізу туралы ұсынысын ескере Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағы (мұнан әрі - Санақ) 2006-2007 жылдары өткізілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2000.02.21. N 268  қаулысымен , 2000.09.27. N 1464  қаулысымен ,  2001.12.20. N 1666   қаулысымен , 2005.05.10. N 440 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан  қараңыз)  қаулысымен .
2. Санаққа дайындық өткізу, оның нәтижелерін өңдеу мен жариялау Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігіне жүктелсін.
3. Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігімен бірлесе отырып екі ай мерзім ішінде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Санаққа жәрдемдесетін республикалық комиссия құру туралы ұсыныс енгізсін.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі 2005-2008 жылдарға арналған республикалық бюджетті қалыптастырған кезде Санақты дайындау мен ұйымдастыруға қажетті қаражат көздесін.<*>
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2000.02.21. N 268  қаулысымен , 2000.09.27. N 1464  қаулысымен , 2005.05.10. N 440 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан  қараңыз)  қаулысымен .
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О проведении первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 463
В целях совершенствования информационно-статистического обеспечения управления аграрным сектором экономики и с учетом рекомендаций Продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН о проведении Всемирной сельскохозяйственной переписи Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести в 2006-2007 годах первую национальную сельскохозяйственную перепись в Республике Казахстан (далее - Перепись). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 21 февраля 2000 г. N 268 P000268_ ; от 27 сентября 2000 г. N 1464 P001464_ ; от 20 декабря 2001 г. N 1666 Р011666_ ; от 10 мая 2005 г. N 440 .
2. Возложить на Агентство Республики Казахстан по статистике ответственность за подготовку, проведение, обработку и публикацию результатов Переписи.
3. Агентству Республики Казахстан по статистике совместно с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан в двухмесячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложение об образовании Республиканской комиссии содействия Переписи.
4. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан при формировании проектов республиканских бюджетов на 2005-2008 годы предусматривать средства, необходимые для подготовки и организации Переписи. <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 21 февраля 2000 г. N 268 P000268_ ; от 27 сентября 2000 г. N 1464 P001464_ ; от 20 декабря 2001 г. N 1666 Р011666_ ; от 10 мая 2005 г. N 440 .
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан