Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 339 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 сәуір N 507
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік ресурстарға сатып алынған астықты сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 339 P990339_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі мен
Энергетика, индустрия және сауда министрлігі Мемлекеттік кіріс
министрлігі және Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекені қорғау жөніндегі агенттігімен бірлесіп екі апта
мерзімде, қолданылып жүрген заңдарды сақтай отырып, астық бағасына
демпингті болдырмау жөнінде келісілген шараларды әзірлесін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 339
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года № 507
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 339 P990339_ "О реализации зерна, закупленного в государственные ресурсы" следующее дополнение:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Министерству сельского хозяйства и Министерству энергетики, индустрии и торговли совместно с Министерством государственных доходов и Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции в двухнедельный срок разработать согласованные меры по исключению демпинга цен на зерно с соблюдением действующего законодательства".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан