"Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 мамыр N 656. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.10.27. N 1612 қаулысымен. ~P991612
Астықтың мемлекеттік ресурстарын тиімді пайдалануды арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру жөніндегі комитеті Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі комитетімен бірлесіп "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамы акционерлерінің жалпы жиналысын белгіленген тәртіппен өткізсін және 1999 жылғы 31 мамырға дейінгі мерзімде астықтың мемлекеттік резервінің бір бөлігі ретінде екінші деңгейдегі банктердің депозиттеріндегі ақша нысанында сақтаулы 9 110 784 (тоғыз миллион жүз он мың жеті жүз сексен төрт) АҚШ
долларын республикалық бюджеттің кірісіне жіберсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрі О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 656. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 октября 1999 г. N 1612 ~P991612
В целях повышения эффективности использования зерна государственных ресурсов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету по государственному имуществу и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан провести в установленном порядке общее собрание акционеров закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация и в срок до 31 мая 1999 года направить в доход республиканского бюджета 9 110 784 (девять миллионов сто десять тысяч семьсот восемьдесят четыре) доллара США, находящиеся на депозитах в банках второго уровня как части зерна государственного резерва, хранящейся в денежной форме.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
Джандосова У.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)