Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 27 мамыр N 657
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы
Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6
U990006_
және
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын реформалау жөніндегі
кезекті шаралар туралы" 1999 жылғы 20 мамырдағы N 144
U990144_
Жарлықтарына
сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1.
<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.29. N 1807
қаулысымен.
P991807_
2. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда
министрлігінің мынадай ведомстволары құрылсын:
1) Құрылыс істері жөніндегі комитет;
2) Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі комитет;
3)
<*>
4) Мемлекеттік энергетикалық қадағалау жөніндегі комитет;
<*>
5) Демпингке қарсы бақылау жөніндегі комитет;
6) Қорғаныс өнеркәсібі жөніндегі комитет;
7) Атом энергетикасы жөніндегі комитет;
<*>
8) Аэроғарыш комитеті.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың 3)-тармақшасы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің
1999.07.13. N 968 қаулысымен.
P990968_
ЕСКЕРТУ. 4) тармақша өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.23. N 1221
қаулысымен.
P991221_
ЕСКЕРТУ. 3)-тармақша өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.27. N 1268
қаулысымен.
P991268_
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ 7,8-тармақшалармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің
1999.11.29. N 1807 қаулысымен.
P991807_
ЕСКЕРТУ. 3)-тармақша күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2001.01.23. N 111
қаулысымен.
P010111_
3.
<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ сөздермен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 1999.06.14.
N 742 қаулысымен.
P990742_
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.04.13. N 561
қаулысымен.
P000561_
ЕСКЕРТУ. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.01.25. N 133
қаулысымен.
P010133_
4.
<*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.03. N 1301
қаулысымен.
P991301_
5. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 657 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші
жойылған кейбір шешімдерінің
Тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 шілдедегі N 686 P980686_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 23, 201-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Экспорттық бақылау және лицензиялау департаментінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қазандағы N 1029 P981029_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 36, 328-құжат).

Вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 657
В соответствии с Указами Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 6   U990006_   "О структуре Правительства Республики Казахстан" и от 20 мая 1999 года № 144 "Об очередных мерах по реформированию государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 ноября 1999 г. N 1807   P991807_  )
2. Создать следующие ведомства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан:
1) Комитет по делам строительства;
2) Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации;
3) (утратил силу N 111 от 23.01.2001 г.)
4) Комитет по государственному энергетическому надзору;
5) Комитет по антидемпинговому контролю;
6) Комитет по оборонной промышленности;
7) Комитет по атомной энергетике;
8) Аэрокосмический комитет.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 13 июля 1999 г. N 968  P990968_  ; от 23 августа 1999 г.  N 1221   ; от 27 августа 1999 г. N 1268  P991268_  ; от 29 ноября 1999 г. N 1807  P991807_  ; от 23 января 2001 г. N 111  Р010111_  .
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 25 января 2001 г. N 133  P010133_  )
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 сентября 1999 г. N 1301  P991301_  )
5. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 1999 года N 657
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1998 года № 686  P980686_  "Вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 23, ст. 201).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1998 года № 1029  P981029_  "Вопросы Департамента экспортного контроля и лицензирования Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 36, ст. 328).

3. "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Өкілдігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1150
P981150_
қаулысының 4-тармағы.
4. "Экономикалық зерттеулер институтын" мемлекеттік мекемесін
"Экономикалық зерттеулер институтын" республикалық мемлекеттік
кәсіпорны етіп қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі N 488
P990488_
қаулысының 4-тармағының
2) тармақшасы.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

3. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года № 1150   P981150_   "Вопросы Представительства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан".
4. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 488   P990488_   "О реорганизации государственного учреждения "Институт экономических исследований" в Республиканское государственное предприятие "Институт экономических исследований".