"Биологиялық ресурстарды ұтымды пайдалану жөніндегі Алматы облыстық департаменті" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 маусым N 674
Алматы облысының барлық табиғат қорғау ұйымдарының қызметiн ұйымдастыруды үйлестiру және бақылау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық органы ретiнде "Биологиялық ресурстарды ұтымды пайдалану жөнiндегi Алматы облыстық департаментi" (бұдан әрi - Департамент) мемлекеттiк мекемесi құрылсын.
2. Департамент қызметiн қаржыландыру Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiн ұстауға республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен және соның шегiнде жүзеге асырылатын болып белгiленсiн.
3. Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетi Алматы орман, балық және аңшылық шаруашылығы облыстық басқармасының, Iле-Балқаш балық запастарын қорғау және балық аулауды реттеу жөніндегi бассейн басқармасының, "Алтын Емел" мемлекеттiк ұлттық табиғат паркiнiң, Алматы мемлекеттiк қорығының, Алакөл мемлекеттiк қорығының, Iле Алатауы мемлекеттiк ұлттық табиғат паркiнiң
қызметтерiн ұйымдастыруды үйлестiру және бақылау жөнiндегi
функцияларды заңдарда белгiленген тәртiппен Департаментке
жүктеуді қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Омарбекова А

О создании государственного учреждения "Алматинский областной департамент по рациональному использованию биологических ресурсов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 674
В целях координации и контроля за организацией деятельности всех природоохранных организаций Алматинской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Алматинский областной департамент по рациональному использованию биологических ресурсов" (далее - Департамент) в качестве территориального органа Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Установить, что финансирование деятельности Департамента осуществляется за счет и в пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Комитету лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить возложение функций по координации и контролю за организацией деятельности Алматинского областного управления лесного, рыбного и охотничьего хозяйства, Или-Балхашского бассейнового управления по охране рыбных запасов и регулированию рыболовства, Государственного национального природного парка "Алтын- Эмель", Алматинского государственного заповедника, Алакольского государственного заповедника, Иле-Алатауского государственного национального природного парка на Департамент.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан