Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен бюджеттік несие бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 маусым N 724
Жалақы бойынша берешегін өтеу мақсатында және "Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының 13 және 19-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген тәртіппен жалақы бойынша берешегін өтеуге Алматы облысының әкіміне 233,0 миллион (екі жүз отыз үш миллион) теңге сомада бюджеттік несие берсін.
2. Алматы облысының әкімі бөлінген қаражатты мақсатты пайдалануды және несиені 1999 жылғы 1 желтоқсанға дейін қайтаруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі аталған қаражатты
"мақсатты пайдаланылуын бақылауды және бюджеттік несиені" дер кезінде
қайтарылуын қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Алматы облысының
әкімі несие келісімін жасассын. Келісімнің бір шарты ретінде Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігінің осы қаулының 2-тармағына сәйкес
бюджеттік несиені қайтармаған немесе толық қайтармаған жағдайда Алматы
облысы әкімінің келісімінсіз ақшаны жергілікті бюджеттің кез келген шотынан
есептен шығаруы көзделсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О выделение бюджетного кредита из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 1999 года № 724
В целях погашения задолженности по заработной плате и в соответствии со статьями 13 и 19 Закона Республики Казахстан "О бюджетной системе" Z990359_ от 1 апреля 1999 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.Министерству финансов Республики Казахстан выдать в установленном порядке бюджетный кредит в сумме 233,0 миллиона (двести тридцать три миллионов) тенге акиму Алматинской области на погашение задолженности по заработной плате.
2. Акиму Алматинской области обеспечить целевое использование выделенных средств и возврат кредита в срок до 1 декабря 1999 года.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием указанных средств и своевременным возвратом бюджетного кредита.
4. Министерству финансов Республики Казахстан и акиму Алматинской области заключить кредитное соглашение. Одним из условий соглашения предусмотреть списание Министерством финансов Республики Казахстан без согласия акима Алматинской области с любого счета местного бюджета денег в случае невозврата или неполного возврата бюджетного кредита в соответствии
с пунктом 2 настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)