Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 1313 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 маусым N 734
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 10 желтоқсандағы
N 1733
P971733_
қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 1313
P981313_
қаулысы (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 48, 439-құжат) күшін жойған деп
танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года № 1313
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 734
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 22 декабря 1998 года № 1313
P981313_
"О внесении изменения в
постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1997 года
№ 1733" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 48, ст. 439).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.)