Алматы облысында қант қызылшасын өндiрудi қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 маусым N 765
Қант қызылшасын өндiрудiң өсуiн және оны қайта өңдеу өнiмдерiн ынталандыру мақсатында және Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" P990357_ 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 22-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Алматы облысы әкiмiнiң "Қазақстан Ұлттық Жинақ банкi" ААҚ-нан заңдарда белгiленген тәртiппен қант қызылшасын өндiрудi және өңдеуді қаржыландыру үшiн "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңымен бекiтiлген жергiлiктi атқарушы органдардың қарыз алуының жиынтық лимитiнiң шегiнде 250 (екi жүз елу) миллион теңгеге дейiн көлемде заем тарту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ толықтырылды - ҚР Үкіметінің 1999.07.09. N 946
қаулысымен. P990946_
2. Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi жобаны техникалық-экономикалық сараптамалауды жүзеге асырсын және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне қорытынды берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1) заем қаражатын тартудың қаржылық шарттарын сараптамалауды жүзеге
асырсын;
2) мемлекеттiк борышты басқарудың шеңберiнде жергiлiктi атқарушы
органдардың заемды тiркеуiн және тартудың мониторингiн, оны өтеуiн
және оған қызмет көрсетуiн қамтамасыз етсiн.
4. Алматы облысының әкiмi:
1) заем қаражаттарын мақсатты пайдалануды;
2) қарыз алудың нәтижесiнде туындайтын мiндеттемелердi
жергiлiктi бюджеттiң қаражатынан өтеуді және қызмет көрсетудi қамтамасыз
етсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О финансировании производства сахарной свеклы в Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 765
В целях стимулирования роста производства сахарной свеклы и продукции ее переработки и в соответствии со статьей 22 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Z990357_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением акима Алматинской области о привлечении займа у ОАО "Народный Сберегательный Банк Казахстана" в порядке, установленном законодательством, для финансирования производства и переработки сахарной свеклы в объеме до 250 (двести пятьдесят) миллионов тенге в пределах совокупного лимита заимствования местных исполнительных органов, утвержденного Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года " О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Z990359_ .
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1999 г. N 946 P990946_ .
2. Агентству Республики Казахстан по экономическому планированию осуществить технико-экономическую экспертизу проекта и представить заключение в Министерство финансов Республики Казахстан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) осуществить экспертизу финансовых условий привлечения заемных средств;
2) в рамках управления государственным долгом обеспечить регистрацию и
мониторинг привлечения, погашения и обслуживания займа местным
исполнительным органом.
4. Акиму Алматинской области обеспечить:
1) целевое использование заемных средств;
2) погашение и обслуживание из средств местного бюджета обязательств,
возникающих в результате заимствования.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.)