Қорғалжын мемлекеттік табиғат қорығына жер учаскелерін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 маусым N 767
Қорғалжын мемлекеттік табиғат қорығының аса құнды өсімдіктер мен жануарлар дүниесінің түрлерін сақтау мақсатында және Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер туралы" 1995 жылғы 22 желтоқсандағы N 2717 U952717_ заң күшi бар Жарлығына сәйкес (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің ведомостілері, 1995 ж., N 24, 159-құжат) Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қорғалжын мемлекеттік табиғат қорығына тұрақты жер пайдалануға
жалпы көлемі 15192 га жер учаскесі мына жер құрамынан берілсін:
Ақмола облысы Қорғалжын ауданының арнайы жер қорынан 13045 га,
оның ішінде шабындықтан 88 га, жайылымнан 12633 га және басқа жерлерден
324 га;
Ақмола облысы Қорғалжын ауданының Амангелді селолық округінің
жерінен 2147 га, оның ішінде жайылымнан 2138 га және басқа жерлерден 9 га.
2. Осы қаулы қол қойылған күніне бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О предоставлении земельных участков Кургальджинскому государственному природному заповеднику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 767
В целях сохранения ценных видов флоры и фауны Кургальджинского государственного природного заповедника и в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 22 декабря 1995 года № 2717 U952717_ "О земле" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 24, ст. 159) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить в постоянное землепользование Кургальджинскому
государственному природному заповеднику земельные участки общей площадью
15192 га из состава земель:
специального земельного фонда Коргалжынского района Акмолинской
области 13045 га, в том числе сенокосов 88 га, пастбищ 12633 га и прочих
земель 324 га;
Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района Акмолинской
области 2147 га, в том числе пастбищ 2138 га и прочих земель 9 га.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.)