Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитетінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 15 маусым N 771. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.18. N 816 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.18.  N 816   Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) <*>
2) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитетінің құрылымы;
3) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитетінің қарауындағы ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1120  қаулысымен.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жылжымайтын мүлікті және заңды тұлғаларды тіркеу жөніндегі агенттігі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1790  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 56, 509-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жылжымайтын мүлікті және заңды тұлғаларды тіркеу жөніндегі агенттігі мен Тергеу департаментiнiң штат санын белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 сәуірдегі N 373  қаулысы .
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 15 маусымдағы
N 771 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитетінің
Құрылымы
Басшылық
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді, жылжымалы мүліктің кепілін тіркеу басқармасы
Заңды тұлғаларды тіркеу басқармасы
Қаржылық және техникалық бақылау бөлімі
Қаржылық және ресурстық қамтамасыз ету бөлімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 15 маусымдағы
N 771 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитетінің қарауындағы ұйымдардың тізбесі
"Астана қаласы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Алматы қаласы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Алматы облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Ақтөбе облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Атырау облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Жамбыл облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Батыс Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Қарағанды облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Қостанай облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Қызылорда облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Маңғыстау облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Павлодар облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" мемлекеттік кәсіпорны
"Ақмола облысы бойынша жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталық" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны <*>
ЕСКЕРТУ. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.06.30. N 906  қаулысымен .

Вопросы Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 771. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2007 года N 816.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 771 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2007 года  N 816 .
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года № 223  P990223_  "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1)  (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г.  N 1120  )
2) структуру Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан;
3) перечень организаций, находящихся в ведении Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 года № 1790  P971790_  "Об утверждении Положения об Агентстве по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 56, ст.509);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 года № 373  P980373_  "Об установлении штатной численности Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц и Департамента расследований Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 июня 1999 года N 771
Структура
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции Республики Казахстан
Руководство
Управление регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним, залога движимого имущества
Управление регистрации юридических лиц
Отдел финансового и технического контроля
Отдел финансового и ресурсного обеспечения
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 июня 1999 года N 771
Перечень организаций, находящихся в ведении
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции Республики Казахстан <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК от 30 июня 1999 г. N 906   P990906_  .
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по городу Астане"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по городу Алматы"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Алматинской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Актюбинской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Атырауской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Восточно-Казахстанской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Жамбылской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Западно-Казахстанской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Карагандинской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Костанайской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Кызылординской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Мангистауской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Павлодарской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Северо-Казахстанской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Южно-Казахстанской области"
Республиканское государственное предприятие "Центр по
недвижимости по Акмолинской области