Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлікті қабылдап алу жөнінде бiрлескен комиссияның қазақстандық бөлiгін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 16 маусым N 776
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.14. N 643 қаулысымен .
Ресей Федерациясы Қорғаныс министрлігінің Қазақстан Республикасының аумағындағы сынақ полигондарына орналасқан әскери бөлімдерін қысқарту және әкету жөніндегі жүргізіліп жатқан ұйымдастырушылық-штаттық іс-шараларға байланысты мүлікті қабылдап алу жөніндегі мәселелерді шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлікті қабылдап алу жөнінде бiрлескен комиссияның қазақстандық бөлiгі (бұдан әрі - Комиссия) құрылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.14 N 643 қаулысымен
2. Комиссия белгіленген тәртіппен Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлікті қабылдап алуды қамтамасыз етсін және оны одан әрі пайдалану жөнінде Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныс енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 16 маусымдағы
№ 776 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлікті қабылдап алу жөнінде бірлескен комиссияның қазақстандық бөлігінің құрамы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2015 № 569 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының орынбасары, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті республикалық мемлекеттік заңды тұлғалардың мүлкін мүліктік жалға беруді ұйымдастыру және пайдалану басқармасының басшысы, хатшы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы департаменті директорының орынбасары
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі «Жылжымайтын мүлік орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Атырау облысы әкімінің орынбасары

О создании казахстанской части совместной комиссии по приему имущества, исключаемого из состава испытательных полигонов, арендуемых Российской Федерацией
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года N 776
Сноска. Заголовок с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2004 года  N 643 .
В целях решения вопросов по приему имущества, связанных с проводимыми организационно-штатными мероприятиями по сокращению и выводу воинских частей Министерства обороны Российской Федерации, дислоцирующихся на испытательных полигонах, расположенных на территории Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать казахстанскую часть совместной комиссии по приему имущества, исключаемого из состава испытательных полигонов, арендуемых Российской Федерацией, в составе согласно приложению (далее - Комиссия).
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2004 года  N 643 .
2. Комиссии в установленном порядке обеспечить прием имущества, исключаемого из состава испытательных полигонов, арендуемых Российской Федерацией, и внести предложения по его дальнейшему использованию в Правительство Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 1999 года № 776
Состав казахстанской части совместной комиссии
по приему имущества, исключаемого из состава испытательных
полигонов, арендуемых Российской Федерацией
Сноска. Приложение в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2015 № 569.
Вице-министр финансов Республики Казахстан, председатель
заместитель Министра обороны Республики Казахстан, заместитель председателя
заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, заместитель председателя
руководитель управления по организации передачи в имущественный наем и использованию имущества республиканских государственных юридических лиц Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь
заместитель председателя Комитета экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан
заместитель директора Департамента Содружества Независимых Государств Министерства иностранных дел Республики Казахстан
генеральный директор Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр по недвижимости» Министерства юстиции Республики Казахстан
заместитель акима Актюбинской области
заместитель акима Жамбылской области
заместитель акима Кызылординской области
заместитель акима Карагандинской области
заместитель акима Западно-Казахстанской области
заместитель акима Атырауской области