Жамбыл көшесі, 71/1
5. Ақмола облыстық әскери          1404    ҚР Сыртқы істер министрлігі<*>
комиссариаты,
Жангелдин көшесі, 40
6. Облыстық соттың ғимараты,       1225    Қалалық сот
Достық көшесі, 018
7. Ақмола облысының әкімі          910,7   Ақмола облысының әкімі
аппаратының әкімшілік
ғимараттар шаруашылық
басқармасы, Отырар көшесі, 27
8. Облыстық білім басқармасы,              Көші-қон демография жөніндегі
Әуезов көшесі, 103а             1285<*> агенттік
9. Облыстық прокуратура (келісім   1623,4  Бас прокуратура <*>
бойынша), Желтоқсан көшесі, 59
10. Облыстық қаржы басқармасы,     787     Табиғи ресурстар және қоршаған
Достық көшесі, 29 б                    ортаны қорғау министрлігі
11. Ақмола облыстық білім беру     2451    Қорғаныс министрлігі <*>
қызметкерлерінің біліктілігін
арттыру институты, Кенесары
көшесі, 270
12. Облыстық гидрометеорология     225     Астана қаласының ЕЭА әкімшілік
жөніндегі орталық,                     кеңесі<*>
Республика даңғылы, 4
13. Ақмола стандарттау, метро.     875     "Қазақстан СМСО" РМК-нің
логия және сертификаттау               Астанадағы филиалы<*>
орталығы, М.Әуезов көшесі, 104
14. Аумақтық мүлік және жекешелен.  423    Мемлекеттік құпияларды қорғау
діру комитеті,                         жөніндегі агенттік<*>
Полевая көшесі, 4/2
15. Облыстық статистика жөніндегі  594,9   Статистика жөніндегі агенттік
басқарма, Желтоқсан көшесі, 28
16. Астана қалалық ішкі істер      3500    Денсаулық сақтау, білім және
басқармасы                             спорт министрлігі, "Қару-жарақ"
РМК (5 кабинет), ТАСИС бюросы
(5 кабинет)
17. Мемлекеттік кіріс министрлі.   1456    Мемлекеттік кіріс
гінің Кеден комитеті                   министрлігінің Кеден
комитеті<*>
18. Облыстық ауыл шаруашылығы              Ішкіісмині
басқармасының гаражы
19  Қаржы министрлігінің           1151    Табиғи монополияларды
Мемлекеттік мүлік және                 реттеу, бәсекелестікті
жекешелендіру комитеті,                қорғау және шағын бизнесті
Әуезов көшесі, 36                      қолдау жөніндегі агенттік<*>
20  Табиғи монополияларды           2107   Мемлекеттік қызмет
реттеу, бәсекелестікті                 академиясы<*>
қорғау және шағын бизнесті
қолдау жөніндегі агенттік,
Абай көшесі, 92
21 <*>
22 Әкімшілік ғимараты,             6081,7 Президенттің Іс Басқармасы
Бейбітшілік көшесі, 2                  (балансқа), Мемлекеттік
қызмет істері жөніндегі
агенттік<*>
23 Білім және ғылым                 1708   Қазақстан Республикасы
министрлігі, Кенесары                   Жоғарғы Сотының жанындағы
көшесі, 83                              Сот әкімшілігі жөніндегі
комитет<*>
24 Әкімшілік ғимараты,              2500   Білім және ғылым
Республика даңғылы, 60                  министрлігі<*>
25 Әкімшілік ғимараты,              1252   Қаржы министрлігі<*>
Абай көшесі, 48
26 Әкімшілік ғимараты,              1006   Қазақстан Республикасы
Бейбітшілік көшесі, 57                  Жоғарғы Сотының жанындағы
Сот әкімшілігі жөніндегі
комитет <*>
27 <*>
28 Әкімшілік ғимараты,             720     Қазақстан Республикасы
Абай көшесі, 37а                        Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Салық
полициясы комитеті<*>
29 Әкімшілік ғимараты,             368     Қазақстан Республикасы
Абай көшесі, 45                         Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Салық
полициясы комитеті<*>
30 Әкімшілік ғимарат             1232,3    Қазақстан Республикасының
М. Әуезов көшесі, 59-үй                 Қорғаныс министрлігі <*>
31 Әкiмшiлiк ғимарат,             807,6    Қазақстан Республикасының
Абай көшесi, 50.                        Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгi (3 қабат)

биоресурсов, ул. Ж. Жамбула, 71/1
5   Акмолинский областной военный         1404     Министерство
комиссариат, ул. Джангильдина, 40              иностранных дел
Республики
Казахстан
6   Здание областного суда,               1225     Городской суд
ул. Дружбы, 018
7   ХОЗУ административными зданиями      910, 7    Акимат
аппарата акима Акмолинской области,            Акмолинской
ул. Отырар, 27                                 области
8   Областное управление образования,    1285      Агентство по
ул. Ауэзова, 103 а                             миграции
и демографии
9   Областная прокуратура               1623, 4    Генеральная
(по согласованию),                             Прокуратура
ул. Желтоксан, 59                              Республики Казахстан
10  Областное финансовое управление,       787     Министерство
ул. Дружбы, 29 б                               природных ресурсов
и охраны окружающей
среды
11  Акмолинский областной институт        2451     Министерство
повышения квалификации работников              обороны
образования, ул. Кенесары, 270
12  Областной центр по гидрометеорологии,  225     Административный
пр. Республики, 4                              совет СЭЗ города
Астаны
13  Акмолинский центр стандартизации,      875     Астанинский филиал
метрологии и сертификации,                     РГП "Казахстанский
ул. М. Ауэзова, 104                            ЦСМС"
14  Территориальный комитет госимущества    423    Агентство по защите
и приватизации, ул. Полевая, 4/2               государственных
секретов
15  Областное управление по статистике,   594, 9   Агентство по
ул. Желтоксан, 28                              статистике
16  ГУВД г. Астаны                         3500    Министерство
здравоохранения,
образования и спорта,
РГП "Каружарак"
(5 кабинетов),
Бюро ТАСИС
(5 кабинетов)
17 Таможенный комитет Министерства         1456    Таможенный комитет
государственных доходов                         Министерства
государственных
доходов
18 Гараж облсельхозуправления                      МИД
19. Комитет государственного            1151   Агентство по регулированию
имущества и приватизации                   естественных монополий,
Министерства финансов,                     защите конкуренции и
ул. Ауэзова, 36                            поддержке малого бизнеса
20. Агентство по регулированию          2107   Академия государственной
естественных монополий,                    службы
защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса,
ул.Абая, 92
21. (Строка исключена согласно постановлению Правительства РК от 14 июля
2000 года N 1071 )
22. Административное здание,           6081,7  Управление Делами
ул. Бейбитшилик, 2                         Президента (на баланс),
Агентство по делам
государственной службы
23. Министерство                        1708   Комитет по судебному
образования и науки,                       администрированию при
ул. Кенесары, 83                           Верховном Суде Республики
Казахстан
24. Административное здание,            2500   Министерство образования
пр. Республики, 60                         и науки
25. Административное здание,            1252   Министерство финансов
ул. Абая, 48
26. Административное здание,            1006   Комитет по судебному
ул. Бейбитшилик, 57                       администрированию при
27. (исключена - N 166 от 31.01.2001 г.)       Верховном Суде
Республики Казахстан
28. Административное здание,             720   Комитет налоговой полиции
ул. Абая, 37а                              Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан
29. Административное здание,             368   Комитет налоговой полиции
ул. Абая, 45                               Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан
30. Административное здание            1232,3  Министерство обороны
ул. М.Ауэзова, д. 59                       Республики Казахстан
31. Административное здание,            807,6  Министерство
пр. Абая, 50                               государственных доходов
Республики Казахстан
(3-этаж)