Антуан Биденің адвокаттық қызметіне ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 маусым N 801
МТР Металз, Табани компанияларының талап-арыздары бойынша Париж Сауда Сотының шешіміне Париж қаласының Аппеляциялық Сотында және МеталзРуссия компаниясының талап-арызы бойынша Париж қаласының Сауда Сотында Қазақстан Республикасының мүдделерін қорғау мақсатында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі мен адвокат Антуан Биденің арасында 1997 жылғы 6 қазанда жасалған шартқа сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған резервінен Антуан Биденің шығыстары мен гонорарларын төлеуге 30 000 (отыз мың) АҚШ долларына баламды мөлшерінде сома бөлсін.
2. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі белгіленген
тәртіппен осы қаулының 1-тармағының негізінде бөлінетін қаржының
пайдаланылуы жөнінде есеп беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

Об оплате адвокатских услуг Антуана Биде
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1999 года № 801
В целях защиты интересов Республики Казахстан в Апелляционном Суде города Парижа на решения Парижского Торгового Суда по искам компаний МТР Металз, Табани и в Торговом Суде города Парижа по иску компании МеталзРуссия, а также в соответствии с договором, заключенным между Правительством Республики Казахстан и адвокатом Антуаном Биде 6 октября 1997 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить из резерва Правительства Республики Казахстан на 1999 год сумму в размере, эквивалентном 30 000 (тридцать тысяч) долларам США, на оплату расходов и гонораров Антуана Биде.
2. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить отчетность по использованию средств, выделяемых на основании пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.)