Жекелеген акционерлік қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакеттерін басқарудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 маусым N 868
Қарашығанақ мұнайгаз конденсатты кен орнын игеруге қатысатын "Ақсайавтотранс" және"Қазбұрғаз" ашық акционерлік қоғамдары акцияларының мемлекеттік пакеттерін басқаруды жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Батыс Қазақстан облысының әкімі заңдарда белгіленген тәртіппен екі апта мерзімде "Қазбұргаз" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін республикалық меншікке беруді қамтамасыз етсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.11.23. N 1774
қаулысымен.
P991774_
2. Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті жоғарыда көрсетілген акциялардың
мемлекеттік пакетін республикалық меншікке қабылдасын, Үкіметтің
оларға одан әрі иелік ету және пайдалану жөніндегі қаулысының жобасын
дайындасын және белгіленген тәртіппен енгізсін.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.11.23. N 1774
қаулысымен.
P991774_
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О некоторых вопросах управления государственными пакетами акций отдельных акционерных обществ
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1999 года № 868
В целях совершенствования управления государственными пакетами акций открытых акционерных обществ "Аксайавтотранс" и "Казбургаз", участвующих в освоении Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Акиму Западно-Казахстанской области в установленном порядке обеспечить в двухнедельный срок передачу в республиканскую собственность государственного пакета акций открытого акционерного общества "Казбургаз".
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 ноября 1999 г. N 1774 P991774_ .
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан принять вышеуказанный государственный пакет
акций в республиканскую собственность, подготовить и внести в установленном
порядке проект постановления Правительства по дальнейшему владению и
пользованию ими.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от
23 ноября 1999 г. N 1774
P991774_
.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)