Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 маусым N 879
Юниверсал Саплай Компанидің Қазақстан Республикасына талап-арызы бойынша қозғалған N 039/1997 іс бойынша және Айзенберг Экспорт Компани, Лтд мен Эйша Хаус, Лтд-нің Қазақстан Республикасына талап-арызы бойынша қозғалған N 038-1997 іс бойынша, Стокгольм қаласындағы Сауда палатасының Төрелік институтында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіретін және қорғайтын "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р."
;халықаралық заң фирмасының шығыстарын төлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе,
;L.L.Р." халықаралық заң фирмасының қызметі ақы төлеуге 411228,98 (төрт жүз он бір мың екі жүз жиырма сегіз доллар 98 цент) АҚШ долларына баламды
сомада қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген
қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года № 879
В целях оплаты расходов международной юридической фирмы "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р.", которая представляет и защищает интересы
;Республики Казахстан в Арбитражном институте Торговой палаты г.Стокгольма по делу № 039/1997, возбужденному по иску Юниверсал Саплай Компани к Республике Казахстан, и по делу № 038/1997, возбужденному по иску Айзенберг Экспорт Компани, Лтд и Эйша Хаус, Лтд к Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан ассигнования в сумме, эквивалентной 411228,98 (четыреста одиннадцать тысяч двести двадцать восемь долларов 98 центов) доллара США, на оплату услуг международной юридической фирмы "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р.".
;
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.
Жакупова Э.)