Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 8 шілде N 940
Барлау жұмыстарын жүргізу және "Протон" ракета тасығыштың авариясының зардаптарын жою жөніндегі іс-шараларды іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қарағанды облысының әкіміне Қазақстан Республикасы Үкіметінің
резервінен "Протон" ракета тасығыштың авариясының зардаптарын жоюға 10(он)
миллион теңге бөлінсін.
2. Қарағанды облысының әкімі 1999 жылдың ІҮ тоқсанның қорытындысы
бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігіне
орындалған жұмыстардың көлемі мен құны туралы баяндасын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты орындалуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1999 года № 940
В целях проведения разведочных работ и реализации мероприятий по ликвидации последствий аварии ракетоносителя "Протон" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Карагандинской области 10 (десять) миллионов тенге из резерва Правительства Республики Казахстан на ликвидацию последствий аварии ракетоносителя "Протон".
2. Акиму Карагандинской области по итогам IV квартала 1999 года доложить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)