Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 765 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 шілде N 946
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Алматы облысында қант қызылшасын өндіруді қаржыландыру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 765
p990765_
қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ "өндіруді" деген сөзден кейін "және өңдеуді" деген сөздермен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 765
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 946
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15
июня 1999 года № 765
P990765_
"О финансировании производства сахарной свеклы
в Алматинской области" следующее дополнение:
пункт 1 после слова "производства" дополнить словами "и переработки".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)