Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 желтоқсандағы N 1749 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 шілде N 947
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан мұнай өнеркәсібінің 100 жылдығы мерейтойын өткізу
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 желтоқсандағы
N 1749
P971749_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 53,
486-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Жандосов Ораз Әлиұлы         Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, төраға"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жандосов Ораз Әлиұлы"        Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары - Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрі, төраға"
2) Қазақстан мұнай өнеркәсібінің 100 жылдығы мерейтойын өткізу
жөніндегі ұйымдастыру комиссиясының құрамына енгізілсін:
Ұйымдастыру комиссиясының мүшелері:
Жақсыбеков Әділбек          - Астана қаласының әкімі
Рыскелдіұлы
Тасмағамбетов Иманғали      - Атырау облысының әкімі
Нұрғалиұлы
Қиынов Ләззат               - Маңғыстау облысының әкімі;
Кеттебайұлы
3) Н.И.Баев, Р.Т.Шырдыбаев көрсетілген құрамнан шығарылсын".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1997 года № 1749
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 947
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11
декабря 1997 года № 1749
P971749_
"О проведении юбилейной даты - 100-летия
нефтяной промышленности Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 1997 г.,
№ 53, ст.486) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Джандосов Ураз Алиевич                - Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан,
председатель"
изложить в следующей редакции:
"Джандосов Ураз Алиевич                - Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов Республики
Казахстан, председатель";
2) ввести в состав организационной комиссии по проведению юбилейной
даты - 100-летия нефтяной промышленности Казахстана:
Членами организационной комиссии:
Джаксыбекова Адильбека
Рыскельдиновича                          - акима города Астаны
Тасмагамбетова Имангали
Нургалиевича                             - акима Атырауской области
Киинова Ляззата
Кеттебаевича                             - акима Мангистауской области;
3) вывести из указанного состава Баева Н.И, Чердабаева Р.Т.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)