Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысын іске асырудың жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 шілде N 994
Мемлекеттік меншікті республикалық және коммуналдыққа бөлу процесін жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдеріне:
1) жергілікті атқарушы органдардың құрылымында коммуналдық меншікті басқару жөніндегі функцияларды орындауға жауапты бөлімшелерді айқындау;
2) "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 P990405_ қаулысымен (бұдан әрі - қаулы) айқындалған республикалық меншіктің объектілерін коммуналдық меншікке қабылдауды жандандыру жөнінде қажетті шаралар қолдану ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру комитеті 1999 жылдың 5 тамызына дейінгі
мерзімде осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес республикалық меншік
объектілерін коммуналдық меншікке беруді аяқтау үшін қажетті шаралар
қабылдасын.
3. Осы қаулының атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

Отдельные вопросы реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 1999 года № 994
В целях активизации процесса разделения государственной собственности на республиканскую и коммунальную Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать акимам областей, городов Астаны, Алматы:
1) определить в структуре местных исполнительных органов подразделения, ответственные за выполнение функций по управлению коммунальной собственностью;
2) принять необходимые меры по активизации приема в коммунальную собственность объектов республиканской собственности, определенных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 P990405_ "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (далее - Постановление).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в срок до 5 августа 1999 года принять необходимые меры для завершения передачи в коммунальную собственность объектов республиканской собственности в соответствии с приложением 1 к Постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)