Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 149 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 шілдедегі N 997 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.31 № 335 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 1 ақпандағы N 5 өкімін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 149 P990149_ қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 2-ші абзацындағы "сатып алуға" деген сөзден кейінгі "және" деген жалғаулық үтірмен ауыстырылсын;
осындағы "қызметтік үйлер мен үй-жайларға күрделі жөндеу жүргізуге" деген сөздерден кейін "(Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінен басқа)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 149
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года № 997. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 335
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.03.2011 № 335.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23
февраля 1999 года № 149
P990149_
"О мерах по реализации распоряжения
Президента Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года № 5
N990005_
"
следующие изменение и дополнение:
в абзаце третьем пункта 1:
после слов "офисной мебели" союз "и" заменить на запятую;
после слов "проведение капитального ремонта служебных зданий и
помещений" дополнить словами "(кроме Службы охраны Президента Республики
Казахстан)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)