Орал-Каспий кеме қатынасы арнасын қалпына келтіру жөніндегі табандық тереңдету жұмыстарын жүргізуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 3 тамыз N 1095
"Атырау облысының әлеуметтік-экономикалық жағдайын нығайту жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 наурыздағы N 299 P990299_ қаулысымен бекітілген Атырау облысының әлеуметтік-экономикалық жағдайын нығайту жөніндегі шаралар жоспарының 13-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Орал-Каспий кеме қатынасы арнасын және Қиғаш өзенінің сағасын қалпына келтіру жөніндегі табандық тереңдету жұмыстарын жүргізу шараларын қаржыландыру үшін 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мұқтаждарға көзделген қаражат есебінен 80 (сексен) млн. теңге бөлсін.
2. Атырау облысының әкімі Орал-Каспий кеме қатынасы арнасын және Қиғаш өзенінің сағасын табандық тереңдету жұмыстарын жүргізу жөніндегі қажетті шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін
қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. "Орал-Каспий" кеме қатынасы арнасын қалпына келтіру жөніндегі
табандық тереңдету жұмыстарын жүргізуге қаражат бөлу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 шілдедегі N 1072
P991072_
қаулысының
күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О выделении средств на проведение дноуглубительных работ по восстановлению Урало-Каспийского судоходного канала
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 1999 года № 1095
В целях реализации пункта 13 Плана мероприятий по укреплению социально- экономического положения Атырауской области, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1999 года № 299 P990299_ "Об утверждении Плана мероприятий по укреплению социально-экономического положения Атырауской области", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить акиму Атырауской области для финансирования мероприятий на проведение дноуглубительных работ по восстановлению Урало-Каспийского судоходного канала и устья реки Кигач 80 (восемьдесят) миллионов тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды.
2. Акиму Атырауской области обеспечить выполнение необходимых мероприятий по проведению дноуглубительных работ Урало-Каспийского судоходного канала и устья реки Кигач.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 1999 года № 1072 P991072_ "О выделении средств на проведение дноуглубительных работ по восстановлению Урало-Каспийского судоходного канала".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)