Спорт кешенінің құрылысына қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 16 тамыз N 1162
"Астана қаласын 1999 жылы дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 ақпандағы N 161 P990161_ қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне спорт
кешенінің құрылысын қаржыландыру үшін 1999 жылғы республикалық
бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждарға көзделген
қаражаттың есебінен 360 (үш жүз алпыс) млн. теңге бөлсін;
бөлінетін қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз
етсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.10.12. N 1549
қаулысымен.
P991549_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О выделении средств на строительство спортивного комплекса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1999 № 1162
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 1999 года № 161 P990161_ "О развитии города Астаны в 1999 году" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан для финансирования строительства спортивного комплекса 360 (триста шестьдесят) млн. тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды;
обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 октября 1999 г. N 1549 P991549_ .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)