Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 мамырдағы N 617 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 тамыз N 1180
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Алматы қаласындағы жол құрылысы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 мамырдағы N 617
P990617_
қаулысына
мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "заңды тұлғалардан (екінші деңгейдегі банктермен)"
деген сөздер алынып тасталсын;
2) 3-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Алматы қаласының әкімі жүзеге асыратын заемдардың шарттарына
қаржылық сараптама жүргізсін";
3) мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы
қаласының әкімі нақты заемдар тартқан жағдайда, заем туралы шарттың
(келісімнің) құқықтық сараптамасын жүргізсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1999 года № 617
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года № 1180
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая
1999 года № 617 "О дорожном строительстве в городе Алматы"
P990617_
следующие
изменения и дополнение:
1) в пункте 1 слова "у юридических лиц (банков второго уровня)"
исключить;
2) подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"1) провести финансовую экспертизу условий займов, осуществляемых
акимом города Алматы";
3) дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Министерству юстиции Республики Казахстан, в случае привлечения
акимом города Алматы конкретного займа, провести правовую экспертизу
договора (соглашения) о займе".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)