Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 сәуірдегі N 431 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 тамыз N 1190
Қазақстан Республикасының Yкіметi қаулы етеді:
1. "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздiк алым таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 сәуiрдегі N 431 P990431_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 13, 130-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
1) 3-тармақта:
2) тармақша "акцизделетiн тауарларды" деген сөздердiң алдынан "отандық өндiрiстегi" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) импорттық өндiрiстiң акцизделетiн тауарларын сақтау мен сатуды жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға - 1999 жылдың 15 желтоқсанынан бастап жүзеге асырылады деп белгiленсiн.";
2) 8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Голографиялық жолағы бар акциздiк алым таңбаларымен
таңбалауға жататын алкоголь өнiмдерiн өндiрушiлер мен импорттаушылар
1 және 2-қосымшаларға сәйкес тiзбе бойынша алкоголь өнiмдерiн түгендеудi:
1) өндiрушiлер - 1999 жылғы 1 шiлдеге;
2) импорттаушылар және/немесе импорттық өндiрiстiң алкоголь
өнiмiн сақтауды және сатуды жүзеге асыратын тұлғалар 1999 жылғы
15 қазанға жүргізсiн.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және
жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1999 года № 431
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года № 1190
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1999 года № 431 "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора" P990431_ (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 130) следующие дополнения и изменение:
1) в пункте 3:
подпункт 2) после слов "подакцизных товаров" дополнить словами "отечественного производства";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) юридическими и физическими лицами, осуществляющими хранение и реализацию подакцизных товаров импортного производства - с 15 декабря 1999 года.";
2) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Производителям и импортерам алкогольной продукции, подлежащей маркировке марками акцизного сбора с голографической полосой, провести инвентаризацию алкогольной продукции по перечню в соответствии с приложениями 1 и 2 по состоянию:
1) производителям - на 1 июля 1999 года;
2) импортерам и/или лицам, осуществляющим хранение и реализацию алкогольной продукции импортного производства, - на 15 октября 1999 года.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)