Орман қорының жекелеген жер учаскелерін басқа жер санаттарына ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 тамыз N 1195
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жер туралы" заң күшi бар Жарлығына U952717_ сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Ақсу қаласы аумағындағы Павлодар орман шаруашылығының орман қорындағы ауданы 0,69 га (оның iшiнде 0,55 га орманды) жер учаскесiн өнеркәсiп, көлiк, байланыс, қорғаныс және басқа ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлерге ауыстырылсын және ол заңдарда белгiленген тәртiппен "Ақсу - Конечная" темiржол жүйесiнiң құрылысы үшiн Қазақстан Республикасы Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгiнiң "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттік кәсiпорнына берiлсiн, оның iшiнде:
1) тұрақты пайдалануға 0,36 га;
2) уақытша пайдалануға 0,33 га ( 1,5 жыл мерзiмге).
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесiн уақытша пайдалану мерзiмi өткеннен кейiн, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен жер учаскесiн орман қорының құрамына ауыстыру туралы ұсыныс енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли других категорий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года № 1195
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, U952717_ "О земле" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перевести земельный участок лесного фонда площадью 0,69 га (из них покрытых лесом 0,55 га) Павлодарского лесного хозяйства на территории города Аксу в земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения и в установленном законодательством порядке предоставить его республиканскому государственному предприятию "Казакстан темiр жолы" Министерства транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан для строительства железнодорожной линии "Аксу - Конечная", в том числе:
1) в постоянное пользование 0,36 га;
2) во временное пользование 0,33 га (со сроком на 1,5 года).
2. По истечении срока временного пользования земельным участком, указанного в пункте 1 настоящего постановления, Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести предложение о переводе земельного участка в состав лесного фонда.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)