Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 сәуірдегі N 365 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 тамыз N 1232
Атырау облысы әкімінің Атырау қаласындағы автомобиль жолдарын жөндеуге
екінші деңгейдегі банктерден қарыз алудан бас тартуына байланысты және
жергілікті атқарушы органдардың қарыз алуының жиынтық лимитін республиканың
басқа аймақтарына қайта бөлу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі
қаулы етеді:
1. "Атырау қаласындағы жол құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 6 сәуірдегі N 365
P990365_
қаулысының күші жойылды
деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 1999 года № 365
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 1999 года № 1232
Ввиду отказа акима Атырауской области от заимствования у банков второго уровня на ремонт автодорог в г. Атырау и в целях перераспределения совокупного лимита заимствования местных исполнительных органов по другим регионам республики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 1999 года № 365 P990365_ "О дорожном строительстве в городе Атырау".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)