Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылдың 19 тамыздағы N 1203 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 тамыз N 1270
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астық жинау жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 тамыздағы N1203 P991203_ қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
қаулының мәтінінде және оған қосымшада "Джон Дир" астық жинау
комбайндарынан", "астық жинау комбайндарымен", "Джон Дир" астық жинау
комбайндары" деген сөздерден кейін "(сондай-ақ жаткалары, подборщиктері
және оның ілеспе материалдары)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1999 года № 1203
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года № 1270
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19
августа 1999 года № 1203
P991203_
"О некоторых мерах по обеспечению
проведения уборочных работ" следующее дополнение:
в тексте постановления и в приложении к нему после слов
"зерноуборочных комбайнов "Джон Дир", "зерноуборочными комбайнами",
"зерноуборочные комбайны "Джон Дир" дополнить словами "(вместе с жатками,
подборщиками и сопутствующими материалами к ним)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)