Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының кредиторлық берешектерін өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 қыркүйек N 1310
Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының кредиторлық берешектерін өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасына 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждарға көзделген қаражаттың есебінен "Ориент Игл." авиа компаниясы орындаған "Боинг 757" ұшағының жедел рейстері мен тікұшақты қайта жабдықтау жөніндегі жұмыстар үшін кредиторлық берешектерді өтеуге теңгелік баламда 400(төрт
жүз) мың АҚШ доллары бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О погашении кредиторской задолженности Управления Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1999 года № 1310
В целях погашения кредиторской задолженности Управления Делами Президента Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Управлению Делами Президента Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды, 400 (четыреста) тысяч долларов США в тенговом эквиваленте на погашение кредиторской задолженности за выполненные авиакомпанией "Ориент Игл." литерные рейсы самолета "Боинг 757" и работы по переоборудованию вертолета.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)