Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 12 шілдедегі N 953 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 7 қыркүйек N 1314. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 шілдедегі N 734 ~P020734 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Аукциондық сатудан алынатын алымдарды төлеу тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 12 шілдедегі N 953 P950953_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 273-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Аукциондық сатудан алынатын алымдарды
төлеудің тәртібі туралы ережеде:
ІІІ тарау мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Соттар және басқа да органдардың қаулыларын атқару жөніндегі
атқарушылық өндірісті қамтамасыз ететін әділет органдары өткізетін
аукциондық сатулардан бір айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде алым алынады".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июля 1995 года N 953
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года N 1314 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 июля 2002 г. N 734 (вступает в силу с 1 января 2002 г.).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.07.2002 № 734 (вступает в силу с 01.01.2002).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июля 1995 года N 953 P950953_ "Об утверждении Положения о порядке уплаты сбора с аукционных продаж" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 273) следующее дополнение:
в Положении о порядке уплаты сбора с аукционных продаж, утвержденном указанным постановлением:
главу III дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Сбор с аукционных продаж, проводимых органами юстиции, обеспечивающими исполнительное производство по исполнению постановлений судов и других органов, взымается в размере одного месячного расчетного показателя".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)