Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім білдіру шаралары жөніндегі кеңеске қатысушы елдердің сыртқы істер министрлерінің кездесуін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 7 қыркүйек N 1320
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң 1999 жылдың 14 қыркүйегiнде Алматы қаласында Азиядағы өзара iс-қимыл және сенiм бiлдiру шаралары жөнiндегi кеңеске (бұдан әрi - АӨСШК) қатысушы елдердiң сыртқы iстер министрлерiнiң кездесуiн өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
1) қажеттi құжаттарды дайындасын және АӨСШК-ге қатысушы елдердiң сыртқы iстер министрлерi кездесуiнiң бағдарламасын әзiрлесiн;
2) хаттамалық iс-шараларды өткiзудi қамтамасыз етсiн;
3) Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың кездесуге қатысуы үшiн қажеттi материалдарды дайындасын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi мен Қазақстан Республикасының Президентi Іс Басқармасының негiзделген шығыс сметалары мен растайтын құжаттарды ұсынуы бойынша республикалық бюджетте өкiлдiк шығыстарға көзделген қаражаттың есебiнен АӨСШК-ге қатысушы елдер сыртқы iстер министрлерінің кездесуiн өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы (келiсiм бойынша) кездесуге қатысушыларды орналастыруды, көлiктiк қызмет көрсетудi қамтамасыз етсiн, Қазақстан Республикасы Президентiнің атынан қабылдау ұйымдастырсын.
5. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі әуежайда, тұратын және баратын жерлерінде қатысушы елдер делегацияларының қауіпсіздігін, сондай-ақ жүру бағыттары бойынша ілесіп жүруді қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм
министрлігі белгіленген тәртіппен қатысушы елдер делегацияларының арнайы
ұшақтарына қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін.
7. Алматы қаласының әкімі әуежайды, жүру бағыттарын және кездесулер
өткізілетін жерлерді тиісінше безендіруді қамтамасыз етсін.
8. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
9. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О проведении встречи министров иностранных дел стран-участниц Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года № 1320
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о проведении в городе Алматы 14 сентября 1999 года встречи министров иностранных дел стран-участниц Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (далее - СВМДА).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) подготовить необходимые документы и разработать программу встречи министров иностранных дел стран-участниц СВМДА;
2) обеспечить проведение протокольных мероприятий;
3) подготовить необходимые материалы для участия во встрече Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение встречи министров иностранных дел стран-участниц СВМДА за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на представительские расходы, по представлению Министерством иностранных дел Республики Казахстан и Управлением Делами Президента Республики Казахстан обоснованных смет расходов и подтверждающих документов.
4. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить размещение, транспортное обслуживание участников встречи, организовать прием от имени Президента Республики Казахстан.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность делегаций стран-участниц в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
6. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан обеспечить обслуживание спецсамолетов делегаций стран-участниц СВМДА в установленном порядке.
7. Акиму города Алматы обеспечить соответствующее оформление аэропорта, маршрута следования и места проведения встречи.
8. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
9. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)