Қостанай қаласындағы бірқатар объектілерді жергілікті маңызы бар тарихи және мәдени ескерткіштер тізімінен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 8 қыркүйек N 1338
"Тарихи-мәдени мұраны қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі
қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қостанай облысы әкімінің Қазақстан Республикасы
Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігімен келісілген Қостанай
қаласындағы тарихи, сәулет және көркемдік құны жоқ 5 объектіні жергілікті
маңызы бар тарихи және мәдени ескерткіштер тізімінен шығару туралы ұсынысы
қабылдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 8 қыркүйектегі
N 1338 қаулысымен
бекітілген
Қостанай қаласындағы жергілікті маңызы бар тарихи және
мәдени ескерткіштер тізімінен шығарылатын объектілердің
Тізбесі
1. Орталық әмбебап дүкені, Ленин даңғылы, 65
2. "Қостанай" кинотеатры, Ленин көшесі, 48
3. "Қазақстанның 40 жылдығы" кинотеатры, Гоголь көшесі, 62
4. Қалалық пионерлер мен оқушылар сарайы, Алтынсарин көшесі, 109
5. Л.Н.Толстой атындағы кітапхана, Алтынсарин көшесі, 111
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения ряда объектов в городе Костанае
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года № 1338
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан Z922900_ "Об охране и использовании историко-культурного наследия" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима Костанайской области, согласованное с
Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики
Казахстан, об исключении из списка памятников истории и культуры местного
значения города Костаная пяти объектов, как не имеющих исторической,
архитектурной и художественной ценностей согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 сентября 1999 года № 1338
Перечень
объектов, исключаемых из списка памятников истории
и культуры местного значения в городе Костанае
1. Центральный универсальный магазин по проспекту Ленина, 65
2. Кинотеатр "Костанай" по ул. Ленина, 48
3. Кинотеатр "40 лет Казахстана" по ул. Гоголя, 62
4. Городской дворец пионеров и школьников по ул. Алтынсарина, 109
5. Библиотека им. Л.Н.Толстого по ул.Алтынсарина, 111
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)