Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігінің жекелеген мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 қыркүйек N 1385
Қазақстан Республикасы мылтық ату жөнiндегi ұлттық құрама командасының 2000 жылғы Сиднейдегі (Австралия) ХХYII жазғы Олимпиадалық ойындарға дайындығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгі белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгiнiң Спорт және дене тәрбиесi комитетi Республикалық спорттың қолданбалы түрлерi бойынша жоғары спорттық шеберлiк мектебiнiң балансына тегiн негiзде саны 10 (он) бiрлiк ТОЗ-36 (49) спорттық тапаншалар мен саны
900 (тоғыз жүз) мың дана "Экстра" винтовкалық оқтарын берсiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi белгіленген
тәртiппен спорттық қарулар мен оларға спорттық оқтар алуға рұқсатты
ресiмдесiн және олардың одан әрi пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об отдельных вопросах Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 1999 года № 1385
В целях обеспечения подготовки национальной сборной команды Республики Казахстан по стрельбе пулевой к XXVII летним Олимпийским играм 2000 года в Сиднее (Австралия) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном порядке передать на баланс Республиканской школы высшего спортивного мастерства по прикладным видам спорта Комитета спорта и физической культуры Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан спортивные пистолеты ТОЗ-36 (49) в количестве 10 (десять) единиц и патроны винтовочные "Экстра" в количестве 900 (девятьсот) тысяч штук на безвозмездной основе.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном порядке оформить разрешение на приобретение спортивного оружия и спортивных патронов к нему и обеспечить контроль за дальнейшим его использованием.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)