Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 қыркүйек N 138. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 553 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2007 N 553 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік мекемелерді ақпараттандыру процестерін үйлестіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 50, 473-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
мыналар Мемлекеттік мекемелерді ақпараттандыру процестерін үйлестіру жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
Кәрібжанов Қайрат           - Қазақстан Республикасының Көлік,
Сәлімұлы                      коммуникациялар және туризм
вице-министрі
Нигай Эдуард                - Қазақстан Республикасы Төтенше
Михайлович                    жағдайлар жөніндегі агенттігінің
Астана қаласындағы уәкілетті
өкілі
Тәжияқов Бисенғали          - Қазақстан Республикасының
Шамғалиұлы                    Ұлттық Банкі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Өртембаев Асқар             - Қазақстан Республикасының
Қалмұхаметұлы                 Премьер-Министрі орынбасарының
- Қазақстан Республикасы Қаржы
министрінің кеңесшісі, хатшы
"Дробжев Виктор Иванович    - Қазақстан Республикасының
Ғылым министрлігі - Ғылым
Академиясы Мемлекеттік ғылыми-
техникалық сараптама және
ақпараттық инфрақұрылымдар
департаментінің директоры"
деген жолдағы "ақпараттық" деген сөз алынып тасталсын;
"- Ғылым академиясы" деген сөздер "және жоғары білім" деген сөздермен ауыстырылсын;
Құзытбаева Ажар Қилымбекқызы, Абдулина Нәйла Құрманбекқызы және Нұр-Ахмет Досмұхамет көрсетілген құрамнан шығарылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік мекемелерді ақпараттандыру процестерін үйлестіру жөніндегі комиссия туралы ережеде:
I "Жалпы ережелер" тарауының 2-тармағында:
"Көлік, коммуникациялар министрлігінің" деген сөздер "Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігінің" деген сөздермен;
"- Ғылым академиясының" деген сөздер "және жоғары білім" деген сөздермен;
"Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының (келісім бойынша)" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
ІІІ "Комиссияның қызметін ұйымдастыру" деген тараудағы 12-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің "Бас есептеу орталығы" деген сөздер "Қаржы жүйесін ақпараттандыру орталығы" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 1999 года N 1389. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 553
Cноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 1999 года N 1389 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 553
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года  N 1384 "О координации процессов информатизации государственных учреждений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50, ст. 473) следующие изменения:
1) в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по координации процессов информатизации государственных учреждений:
Карибжанова Хайрата Салимовича - вице-Министр транспорта, коммуникаций и
туризма Республики Казахстан;
Нигая Эдуарда Михайловича      - уполномоченного представителя Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям в г. Астане;
Таджиякова Бисенгали           - заместителя Председателя Национального
Шамгалиевича                     Банка Республики Казахстан (по
согласованию);
Уртембаева Аскара              - советника Заместителя Премьер-Министра
Калмухаметовича                  Республики Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан, секретарем";
в строке:
Дробжев Виктор Иванович   - директор Департамента государственной
научно-технической экспертизы и
информационной инфраструктуры Министерства
науки-Академии наук Республики Казахстан"
слово "информационной" исключить;
слова "- Академии наук" заменить словами "и высшего образования";
вывести из указанного состава Кузутбаеву Ажар Килмбековну, Абдулину Наилю Курманбековну и Нур-Ахмета Досмухамета;
2) в Положении о Комиссии по координации процессов информатизации государственных учреждений, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2 раздела I "Общие положения":
слова "Министерства транспорта и коммуникаций" заменить словами "Министерства транспорта, коммуникаций и туризма";
слова "- Академии наук" заменить словами "и высшего образования";
слова "Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (по согласованию)" заменить словами "Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям";
в пункте 12 раздела III "Организация деятельности Комиссии" слова "Главный вычислительный центр" Министерства финансов Республики Казахстан" заменить словами "Центр информатизации финансовых систем".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан