"Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 қыркүйек N 1401
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен келісім
бойынша "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамына (бұдан әрі -
Қоғам) құны бойынша қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес мүлікті Қоғамның
жарияланған жарғылық капиталын төлеудің есебіне берсін;
2) осы қаулыдан туындайтын барлық қажетті шараларды қабылдасын.
2. "Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің Шаруашылық
басқармасын "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамы етіп қайта
құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 тамыздағы
N 822
P980822_
қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Желтоқсан көшесі, 96
Бөгенбай батыр көшесі, 152
Гоголь көшесі, 111 - бұрынғы Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және
сауда министрлігінің гараждары
Бөгенбай батыр көшесі, 142";
"Желтоқсан көшесі, 115" деген жолдағы "N 1 павильонды қоспағанда"
деген сөздер алынып тасталсын;
"Панфилов көшесі, 106а" деген жол "106" деген санмен толықтырылсын.
3. "Шаруашылық басқармасы" және "KEGOC" акционерлік қоғамдарының
кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17
маусымдағы N 784
P990784_
қаулысына күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 17 қыркүйектегі
N 1401 қаулысына
қосымша
"Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік
қоғамының құрамына берілетін мүліктердің
Тізбесі
N      Ғимараттардың              Баланстық құны (теңге)
р/с    мекен-жайлары
1.     Желтоқсан көшесі, 96           30192310
2.     Бөгенбай батыр көшесі, 152     43054528
3.     Гоголь көшесі, 111 -
бұрынғы Қазақстан
Республикасы Өнеркәсіп
және сауда министрлігінің
гараждары                      4919121
4.     Желтоқсан көшесі, 115          67044030
мекен-жайы бойынша
орналасқан ғимараттағы
N 1 павильон
5.     Панфилов көшесі, 106           23085638
6.     Бөгенбай батыр көшесі, 142     158196556
7.     Барлығы:                       326492183
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

Отдельные вопросы закрытого акционерного общества "ХОЗУ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1999 года № 1401
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) передать по согласованию с Управлением Делами Президента Республики
Казахстан закрытому акционерному обществу "ХОЗУ" (далее - Общество)
имущество по стоимости согласно прилагаемому перечню в счет оплаты
объявленного уставного капитала Общества;
2) принять все необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31
августа 1998 года № 822
P980822_
"О преобразовании Хозяйственного
управления Президента и Правительства Республики Казахстан в закрытое
акционерного общество "ХОЗУ" следующие дополнения и изменение:
в приложении к указанному постановлению:
дополнить строками следующего содержания:
"ул. Желтоксан, 96
ул. Богенбай батыра, 152
ул. Гоголя, 111 - гаражи бывшего Министерства промышленности и
торговли Республики Казахстан
ул. Богенбай батыра, 142";
в строке "ул. Желтоксан, 115" за исключением павильона № 1" слова "за
исключением павильона № 1" исключить;
строку "ул. Панфилова, 106а" дополнить цифрой "106".
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 17 июня 1999 года № 784
P990784_
"Некоторые вопросы
акционерных обществ "ХОЗУ" и "КЕGОС".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 сентября 1999 года № 1401
Перечень
имущества, передаваемого в состав
закрытого акционерного общества "ХОЗУ"
___________________________________________________________________________
№  !             Адрес                 !             Балансовая
п/п !             здания                !          стоимость (тенге)
_____!___________________________________!_________________________________
1.   ул. Желтоксан, 96                               30192310
2    ул. Богенбай батыра, 152                        43054528
3.   ул. Гоголя, 111 - гаражи бывшего
Министерства промышленности и
торговли Республики Казахстан                   4919121
4.   павильон № 1 в здании, расположенном
по адресу ул. Желтоксан, 115                    67044030
5.   ул. Панфилова, 106                              23085638
6.   ул. Богенбай батыра, 142                        158196556
7.   Всего:                                          326492183
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)