Экономикалық зерттеулер мен статистика жөніндегі ұлттық үйлестірушілердің 2-ші кеңесін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 қыркүйек N 1439. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 37 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.01.29 № 37 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі Экономикалық зерттеулер және статистика жөніндегі ұлттық үйлестірушілердің 2-ші кеңесін Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымы (ЭЫҰ) Жоспарының шеңберінде 1999 жылдың 4-7 қазанында Алматы қаласында өткізсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі кеңесті өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қосымшаға сәйкес республикалық бюджетте өкілдік шығыстарға көзделген қаражаттың есебінен қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен кеңеске қатысушылардың келу және кету құжаттарын ресімдеуге жәрдем көрсетсін.
4. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 1439 қаулысына қосымша
Алматы қаласында (1999 жылдың 4-7 қазаны) Экономикалық зерттеулер және статистика жөніндегі ұлттық үйлестірушілердің 2-ші кеңесін өткізуге арналған Шығыстардың сметасы (теңге) N Шығыстардың атауы Нормасы Жалпы сомасы 1. Қатысушылардың "Қазақстан" қонақ үйінде тұруы 18 адам х 5 күн 5800/күн 522000 2. Ресми түстіктер мен кешкі астарды өткізуге арналған шығыстар 25 адам 6500/адам 162500 3. Кофе-брейктер 25 адам х 4 күн 1040/адам 78000 4. Кәдесыйлар, ескерткіш сыйлықтар (Қазақстан туралы көркем безендірілген кітаптар) 18 адам 2000 36000 5. Автокөліктік қызмет көрсету 2 машина х 8 сағ. 4 күн 700/сағ. 33600 6. Аудармашылардың қызметіне ақы төлеу 2 адам х 8 сағ. х 4 күн 700/сағ. 44800 7. "Қазақстан" қонақ үйінің конференц-залын жалға алу 8 сағ. х 3 күн 10350/сағ. 248400 жиыны: 1125300 Оқығандар: Қобдалиева Н.М. Қасымбеков Б.А.

О проведении 2-го Совещания национальных координаторов по экономическим исследованиям и статистике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года № 1439. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2010 года № 37
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.01.2010 N 37.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Агентству Республики Казахстан по статистике провести 2-ое Совещание национальных координаторов по экономическим исследованиям и статистике в рамках Плана Организации Экономического Сотрудничества (ОЭС) 4-7 октября 1999 года в городе Алматы.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение совещания за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на представительские расходы, согласно приложению.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном порядке оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участников совещания. 4. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Агентство Республики Казахстан по статистике. 5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Премьер-Министр Республики Казахстан Приложение к постановлению Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года № 1439 Смета расходов на проведение 2-го Совещания национальных координаторов по экономическим исследованиям и статистике, г. Алматы (4-7 октября 1999 года) (тенге) --------------------------------------------------------------------------- № ! Наименование расходов ! Норма ! Общая сумма --------------------------------------------------------------------------- 1. Проживание участников в гостинице "Казахстан" 18 чел. х 5 дней 5800/день 522000 2. Расходы на проведение официальных обедов и ужинов 25 чел. 6500/чел. 162500 3. Кофе-брейки 25 чел. х 3 дня 1040/чел. 78000 4. Приобретение сувениров, памятных подарков (красочные иллюстрированные книги о Казахстане) 18 чел. 2000 36000 5. Автотранспортное обслуживание 700/час 33600 2 машины х 8 час. х 3 дня 6. Оплата услуг переводчиков 2 чел. х 8 час х 4 дня 700/час 44800 7. Аренда конференц-зала гостиницы "Казахстан" 8 час х 3 дня 10350/час 248400 --------------------------------------------------------------------------- итого: 1125300 (Специалисты: Склярова И.В., Кушенова Д.С.)