Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 қыркүйектегі N 1331 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 қыркүйек N 1461
Салық және кеден заңдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын қосылған құнға салынатын салықты төлеуден және кеден бажынан босату бөлігіндегі өзгерістерге сәйкес және бюджет қаражатын үнемдеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астана қаласындағы Министрліктер үйі ғимаратын салуды аяқтаудың мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 қыркүйектегі N 1331 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Министрліктер үйінің ғимаратына орналастыруға жататын мемлекеттік
органдар үшін жиһаз дайындаушы зауыт ерекшелігінің өзгерісін және сатып
алынатын саны көлемінің азайтылуын ескере отырып, Министрліктер үйінің
ғимараты үшін жиһаздарды жеткізуші болып табылатын "TBN" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігімен жасасқан 1998 жылғы 18 желтоқсандағы N 1
жиһаздарды жеткізу шартын қайта жасасу туралы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года № 1331
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года № 1461
В связи с изменением налогового и таможенного законодательства в части уплаты налога на добавленную стоимость и таможенных пошлин государственными органами Республики Казахстан и в целях экономии бюджетных средств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года № 1331 "О вопросах завершения строительства здания Дома министерств в городе Астане" следующее изменение:
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"о перезаключении договора поставки мебели от 18 декабря 1998 года № 1 с товариществом с ограниченной ответственностью "ТВN", являющимся поставщиком мебели для здания Дома министерств, с учетом изменения спецификации завода изготовителя и уменьшения объема закупаемого количества мебели для государственных органов, подлежащих размещению в здании Дома министерств.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)