Республикалық бюджеттен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 қыркүйек N 1470. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.03.07. N 364 қаулысымен. ~P000364
Ақтөбе облысының аудан орталығы Ойыл селосының тұрғындарын ауыз сумен қамтамасыз етуде санитарлық-эпидемиологиялық жағдайды жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Ақтөбе облысының әкiмiне аудан орталығы Ойыл селосында су таратушының құрылысын салу үшiн 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттiрмейтiн мемлекеттiк мұқтаждарға көзделген қаражаттың есебiнен 10 (он) миллион теңге бөлсiн;
бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
2. Ақтөбе облысының әкiмi 1999 жылдың IҮ тоқсанының қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiне орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы есеп ұсынсын.
3. Қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из республиканского бюджета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1470. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 364 ~P000364
В целях улучшения санитарно-эпидемиологического положения в обеспечении питьевой водой населения районного центра - села Уил Актюбинской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке:
выделить акиму Актюбинской области для строительства водовода в районном центре - селе Уил 10 (десять) миллионов тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды;
осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
2. Акиму Актюбинской области по итогам IV квартала 1999 года представить Агентству Республики казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)