Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 қыркүйек N 1474
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Отандық тауар өндірушілерді қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 13 қарашадағы N 1162
P981162_
қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 41,
379-құжат):
2-тармақтағы үшінші абзац алынып тасталсын;
4-тармақтағы "Қорға қайтаруға жатады" деген сөздерден кейін "қажет
болған жағдайларда Үкіметтің несиелендірудің өзгеше мерзімін белгілеуге
құқығы бар" деген сөздермен толықтырылсын;
2) құпия.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1999 года № 1474
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1998 года № 1162 P981162_ "О реализации мер по поддержке отечественных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 41, ст. 379):
абзац третий пункта 2 исключить;
пункт 4 после слов "подлежат возврату в Фонд" дополнить словами "в необходимых случаях Правительство имеет право установить иной срок кредитования.";
2) секретно.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)