Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілеттігін тоқтатуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 қазан N 1512
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Н.Ө.Балғымбаевтың
Қазақстан Республикасының Президентіне өзінің міндеттерін атқаруды
тоқтатындығы туралы жазбаша мәлімдемесіне байланысты және Қазақстан
Республикасы Конституциясының
K951000_
70-бабына, "Қазақстан
Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық
Z952688_
заңының 5-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы
етеді:
Мемлекет басшысының Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
отставкасын қабылдауына байланысты Үкіметтің өкілеттігі тоқтатылды деп
саналсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.

О прекращении полномочий Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1999 года N 1512
В связи с письменным заявлением Премьер-Министра Республики Казахстан Балгимбаева Н.У. Президенту Республики Казахстан о прекращении исполнения им своих обязанностей и в соответствии со статьей 70 K951000_ Конституции Республики Казахстан, статьей 5 Конституционного закона Республики
Казахстан
Z952688_
"О Правительстве Республики Казахстан", Правительство
Республики Казахстан постановляет:
В связи с принятием Главой государства отставки Премьер-Министра
Республики Казахстан полномочия Правительства считать прекращенными.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан