Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 тамыздағы N 1162 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 12 қазан N 1549
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Спорт кешенінің құрылысына қаражат бөлу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 тамыздағы N 1162
P991162_
қаулысына
мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың екінші абзацындағы "250 (екі жүз елу) деген сөздер "360
(үш жүз алпыс) деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1999 года № 1162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 1999 года № 1549
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
16 августа 1999 года № 1162
P991162_
"О выделении средств на строительство
спортивного комплекса" следующее изменение:
в абзаце втором пункта 1 слова "250 (двести пятьдесят)" заменить
словами "360 (триста шестьдесят)".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)