Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының сайлауы кезінде қайтадан дауыс беруді қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 21 қазан N 1581
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының сайлауы кезінде қайтадан дауыс беруді уақытылы өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясына 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждарға көзделген қаражаттың есебінен Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының сайлауы кезінде қайтадан дауыс беруді өткізуді қаржыландыруға 250 000 000 (екі жүз елу миллион) теңге бөлсін.
2. Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясына бөлінген қаражатты тиісті аумақтық сайлау комиссиялары бойынша бөлуді жүзеге асыру ұсынылсын.
3. Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комиссиясына, сайлау комиссияларына бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын заңдарда көзделген бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об обеспечении повторного голосования при выборах депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1581
В целях своевременного проведения повторного голосования при выборах депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды, 250 000 000 (двести пятьдесят миллионов) тенге на финансирование проведения повторного голосования при выборах депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан.
2. Рекомендовать Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан осуществить распределение выделенных средств по соответствующим территориальным избирательным комиссиям.
3. Рекомендовать Счетному комитету по контролю за исполнением республиканского бюджета, избирательным комиссиям обеспечить предусмотренный законодательством контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)