Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасы Үкіметінің арасындағы келісімдерге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 қазан N 1584
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы мен Әзірбайжан Республикасының арасында Экономикалық ынтымақтастық бағдарламасы жасалсын, сондай-ақ мына келісімдерге қол қойылсын:
1) Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасы Үкіметінің арасындағы Экономикалық және қаржылық жолсыздықтарға қарсы күрес, сондай-ақ заңсыз әкетілген валюталық құндылықтарды қайтару саласындағы ынтымақтастық туралы келісім;
2) Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасы Үкіметінің арасындағы Қазақстан Республикасының аумағында уақытша жұмыс істейтін Әзірбайжан Республикасының азаматтары мен Әзірбайжан Республикасының аумағында уақытша жұмыс істейтін Қазақстан Республикасы азаматтарының еңбек қызметі және оларды әлеуметтік қорғау туралы келісім;
3) Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасы Үкіметінің арасындағы авторлық құқық пен аралас құқықтарды қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келісім;
4) Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасы Үкіметінің арасындағы Денсаулық сақтау және медициналық ғылымдар саласындағы ынтымақтастық туралы келісім.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Даниал Кенжетайұлы Ахметовке Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан осы қаулының 1-тармағының 2) 3) және 4) тармақшаларында көрсетілген келісімдерге қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О подписании Соглашений между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 1999 года N 1584
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Заключить Программу экономического сотрудничества между Республикой Казахстан и Азербайджанской Республикой, а также подписать следующие соглашения:
1) Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о сотрудничестве в сфере борьбы с экономическими и финансовыми нарушениями, а также возвращении незаконно перемещенных валютных ценностей;
2) Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о трудовой деятельности и социальной защите граждан Азербайджанской Республики, временно работающих на территории Республики Казахстан, и граждан Республики Казахстан, временно работающих на территории Азербайджанской Республики;
3) Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о сотрудничестве в сфере охраны авторского права и смежных прав;
4) Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о сотрудничестве в области здравоохранения и медицинской науки.
2. Предоставить полномочия Ахметову Даниалу Кенжетаевичу - Заместителю Премьер-Министра Республики Казахстан подписать от имени Правительства Республики Казахстан соглашения, указанные в подпунктах 2), 3) и 4) пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)