Астана қаласы "Қазақстан коммуналдық шаруашылық" мемлекеттік кәсіпорнының "Қазақстан жолдары" акционерлік компаниясының алдындағы кредиторлық берешегін өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 қазан N 1618
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Заңының 5-1-бабын, "Астана қаласын 1999 жылы дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 ақпандағы N 161 P990161_ қаулысын орындау үшін және "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 P990569_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысымен құрылған Комиссияның шаруашылық жүргізуші субъектілердің республикалық бюджетке төлемдері бойынша берешегін өтеудің есебіне "Қалалық коммуналдық шаруашылық" мемлекеттік кәсіпорнының Астана қаласының қалалық магистральдары мен орталық алаңын қайта жаңарту жөніндегі орындалған жұмыстар үшін "Қазақстан жолдары" акционерлік компаниясының алдындағы 37 809 700 (отыз жеті миллион сегіз жүз тоғыз мың жеті жүз) теңге сомасындағы кредиторлық берешегін өтеу туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысымен бекітілген тәртіппен жоғарыда көрсетілген несиелік берешекті өтеу жөніндегі есеп айырысуларды жүргізуді қамтамасыз етсін.
3. Астана қаласының әкімі "Республикалық деңгейде кредиторлық берешектерді өтеу" республикалық бюджеттік бағдарламасының осы қаулының 1-тармағында көрсетілген кредиторлық берешекті өтеу жөніндегі әкімшісі болып белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Ә.Өтембаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О погашении кредиторской задолженности государственного предприятия "Горкоммунхоз" города Астаны перед акционерной компанией "Казахстан жолдары"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 1999 года N 1618
Во исполнение статьи 5-1 Закона Республики Казахстан от 16 декабря 1998 года Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год", постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года N 161 P990161_ "О развитии города Астаны в 1999 году и в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Комиссии, созданной в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569, о погашении кредиторской задолженности государственного предприятия "Горкоммунхоз" в сумме 37809700 (тридцать семь миллионов восемьсот девять тысяч семьсот) тенге перед акционерной компанией "Казахстан жолдары" за выполненные работы по реконструкции городских магистралей и центральной площади города Астаны в счет погашения задолженности хозяйствующих субъектов по платежам в республиканский бюджет.
2. Министерству финансов Республики Казахстан и Министерству государственных доходов Республики Казахстан обеспечить проведение расчетов по погашению вышеуказанной кредиторской задолженности в порядке, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности".
3. Определить администратором республиканской бюджетной программы "Погашение кредиторской задолженности на республиканском уровне" по погашению кредиторской задолженности, указанной в пункте 1 настоящего постановления, акима города Астаны.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)