"KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 қазан N 1628. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.28. N 290 қаулысымен. ~P010290
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) О.Ә.Жандосовты "KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" акционерлік қоғамының президенті етіп тағайындасын;
2) "KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесін жаңа құрамда бекітсін.
Дүкенбаев Кенжемұрат Дүкенбайұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда вице-министрi, төрағасы;
Комаров Геннадий Григорьевич - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi төрағасының орынбасары;
Нұрпейісов Қайрат Айтмұхатбетұлы - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс вице-министрі;
Жанәбілов Мият Саттарұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Өндірістік бөлімінің меңгерушісі;
Жандосов Ораз Әлиұлы - "KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының президенті.
ЕСКЕРТУ. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.12.30. N 2026 қаулысымен. P992026_
ЕСКЕРТУ. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.07.18. N 1083 қаулысымен. P001083_
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.11.28. N 1766 қаулысымен. P001766_
2. "KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 наурыздағы N 217  P990217_ қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1999 года N 1628. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 февраля 2001 г. N 290 ~P010290
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) назначить Джандосова У.А. президентом акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "КЕGОС";
2) утвердить Совет директоров акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC" в новом составе.
Дукенбаев Кенжемурат Дукенбаевич - вице-Министр энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан, председатель;
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович - вице-Министр государственных доходов Республики Казахстан;
Жанабилов Мият Саттарулы - заведующий Производственным отделом Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
Джандосов Ураз Алиевич - президент открытого акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "КЕGОС"
Комаров Геннадий Григорьевич - заместитель Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. Состав Совета директоров - в редакции постановления Правительства РК от 30 декабря 1999 г. N 2026 P992026_ ; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 18 июля 2000 года N 1083 P001083_ ; от 28 ноября 2000 г. N 1766 Р001766_ .
2. Признать утратившими силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1999 года N 217 P990217_ "Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "КЕGОС".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)