Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 қараша N 1681
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Бақты" кедені қызметінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 наурыздағы N 231 P990231_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасының күші жойылды деп танылсын;
2) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитетіне 1999 жылға арналған республикалық бюджетте аталған Комитетке көзделген қаражаттың есебінен Бақты" халықаралық өткізу пунктінің құрылысына және оны нығайтуға 66 106 000 (алпыс алты миллион жүз алты мың) теңге бөлсін;
3) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қытай Халық Республикасының Үкіметі мен басқа да мүдделі шетел мемлекеттерінің өкілдіктерін заңды және тұлғалардың "Бақты" халықаралық өткізу пунктінде Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізетін тауарлары мен көлік құралдарын кедендік ресімдеудің жаңғыртылғандығы туралы хабарласын".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года N 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 1681
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года N 231 P990231_ "Отдельные вопросы деятельности таможни "Бахты" следующие изменения:
1) признать утратившим силу подпункт 1) пункта 1;
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан на строительство и укрепление международного пункта пропуска "Бахты" 66106000 (шестьдесят шесть миллионов сто шесть тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных данному Комитету в республиканском бюджете на 1999 год";
3) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан информировать Правительство Китайской Народной Республики и представительства других заинтересованных иностранных государств о возобновлении таможенного оформления товаров и транспортных средств, перемещаемых юридическими и физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан в международном пункте пропуска таможни "Бахты".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)