Компьютерлік техниканы сатып алуға қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 қараша N 1700
Мемлекеттік бюджетке есептік-кассалық қызмет көрсетуге байланысты Қазынашылықтың ақпараттандыру жүйесі қызметінің сенімділігі мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету және 2000 жылдың проблемасын шешу мақсатында және "Мемлекеттік сатып алу туралы" 1997 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 24-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне компьютерлік жабдықтар сатып алу үшін кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждарға 1999 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен 70 (жетпіс) миллион теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне бір көзден компьютерлік жабдықты мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыруға рұқсат етілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выделении средств на приобретение компьютерной техники
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1999 года N 1700
В целях обеспечения надежности и безопасности функционирования информационной системы Казначейства, связанной с расчетно-кассовым обслуживанием государственного бюджета, и решения проблемы 2000 года и в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1997 года Z970163_ "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан 70 (семьдесят) миллионов тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды, на приобретение компьютерного оборудования.
2. Разрешить Министерству финансов Республики Казахстан осуществить проведение государственных закупок компьютерного оборудования из одного источника.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)