Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 358 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 2 желтоқсан N 1849. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.10.22. N 1347 қаулысымен. ~P011347
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жеке тұлғалардың қолма-қол шетел валютасын сатып алғаны үшін алынатын алымның ставкасы мен оны төлеудің тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 358 p990358_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 12, 114-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жеке тұлғалардың қолма-қол шетел
валютасын сатып алғаны үшін алынатын алымның ставкасы мен оны төлеудің
тәртібі туралы ережеде:
3-тармақтағы "1 проценті" деген сөздер "0 проценті" деген сөздермен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және
жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 358
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1849 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 октября 2001 г. N 1347 ~P011347.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.10.2001 № 1347 (вступает в силу с 01.01.2002).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 358 P990358_ "Об утверждении Правил о порядке уплаты и ставке сбора за покупку физическими лицами наличной иностранной валюты" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 12, ст. 114) следующее изменение:
в Правилах о порядке уплаты и ставке сбора за покупку физическими
лицами наличной иностранной валюты, утвержденных указанным
постановлением:
в пункте 3 слова "1 процента" заменить словами "0 процентов".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2000 года и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)