Орталық атқарушы органдарды Астана қаласындағы Министрліктер үйіне орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 4 желтоқсан N 1857
Орталық атқарушы органдарды Астана қаласындағы Министрліктер үйіне оңтайлы орналастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары Астана қаласындағы Министрліктер үйіне орналастырылсын.
2. Тізбеде көрсетілген орталық мемлекеттік органдардың басшылары
бөлінген алаңдарды ескере отырып өздері басқаратын органдарды
орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау және оны іске асыру жөнінде
қажетті одан арғы шараларды үйлестіру Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 4 желтоқсандағы
N 1857 қаулысына қосымша
Астана қаласындағы Министрліктер үйіне орналастыруға
жататын орталық атқарушы органдардың
тізбесі
_________________________________________________________________
N         Орталық атқарушы органның         Жұмыс орындары
атауы                    алаңы, м2
_________________________________________________________________
1. Қазақстан Республикасының                  6185
Қаржы министрлігі
2. Қазақстан Республикасының                   2770
Мемлекеттік кіріс министрлігі
3. Қазақстан Республикасының                   870
Экономика министрлігі
4. Қазақстан Республикасының                   475
Инвестициялар жөніндегі агенттігі
_________________________________________________________________
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О размещении центральных исполнительных органов в здании Дома министерств в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1999 года N 1857
В целях оптимального размещения центральных исполнительных органов в здании Дома министерств в городе Астане Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разместить в здании Дома министерств в городе Астане центральные исполнительные органы Республики Казахстан согласно прилагаемому Перечню.
2. Руководителям центральных государственных органов, указанных в Перечне, обеспечить размещение возглавляемых ими органов в указанном здании с учетом выделенных площадей.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и координацию необходимых дальнейших мероприятий по его реализации возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 декабря 1999 года N 1857
Перечень
центральных исполнительных органов, подлежащих
размещению в здании Дома министерств в г.Астане
______________________________________________________________________
N !     Наименование центрального        !Площадь рабочих мест, м2  !
п/п!      исполнительного органа          !                          !
---------------------------------------------------------------------!
1 !Министерство финансов Республики      !          6185            !
!Казахстан                             !                          !
---------------------------------------------------------------------!
2 !Министерство государственных доходов  !          2770            !
!Республики Казахстан                  !                          !
---------------------------------------------------------------------!
3 !Министерство экономики Республики     !           870            !
!Казахстан                             !                          !
---------------------------------------------------------------------!
4 !Агентство Республики Казахстан по     !           475            !
!инвестициям                           !                          !
_____________________________________________________________________!
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)