Ұйымдардың кредиторлық берешегін өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 желтоқсан N 1893
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Заңының 5-1-бабына және "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 P990569_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Кредиторлық берешекті өтеуге байланысты мәселелерді қарау жөніндегі комиссия мақұлдаған жалпы сомасы 972 297 693 (тоғыз жүз жетпіс екі миллион екі жүз тоқсан жеті мың алты жүз тоқсан үш) теңгелік тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) берушілер алдындағы кредиторлық берешекті шаруашылық жүргізуші субъектілердің республикалық бюджетке төлемдері бойынша, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі бойынша 529 988 800 (без жүз жиырма тоғыз миллион тоғыз жүз сексен сегіз мың сегіз жүз) теңге сомасындағы;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша 36 432 900 (отыз алты миллион төрт жүз отыз екі мың тоғыз жүз) теңге сомасындағы;
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы бойынша 1 971 000 (бір миллион тоғыз жүз жетпіс бір мың) теңге сомасындағы;
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі бойынша 403 904 993 (төрт жүз үш миллион тоғыз жүз төрт мың тоғыз жүз тоқсан үш) теңге сомасындағы, оның ішінде:
а) азаматтардың жекелеген санаттарына жеңілдіктер беру бойынша 149 402 039 (жүз қырық тоғыз миллион төрт жүз екі мың отыз тоғыз) теңге сомасындағы;
б) таратылған Жол қорынан қаржыландырылып келген "Қазавтодор" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны бойынша, облыстар бойынша жалпы сомасы 254 502 954 (екі жүз елу төрт миллион бес жүз екі мың тоғыз жүз елу төрт) теңгелік берешекті өтеу есебінен өтеу туралы мемлекеттік органдардың ұсыныстарына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі жоғарыда көрсетілген кредиторлық берешекті өтеу бойынша "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысымен бекітілген тәртіппен есептеме
жүргізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е.А.Өтембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О погашении кредиторской задолженности организаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1999 года N 1893
В соответствии со статьей 5-1 Закона Республики Казахстан от 16 декабря 1998 года Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год" и постановления Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложениями государственных органов о погашении кредиторской задолженности, одобренными Комиссией по рассмотрению вопросов, связанных с погашением кредиторской задолженности, на общую сумму 972 297 693 (девятьсот семьдесят два миллиона двести девяносто семь тысяч шестьсот девяносто три) тенге перед поставщиками товаров (работ, услуг) за счет погашения задолженности хозяйствующих субъектов по платежам в республиканский бюджет, в том числе:
по Министерству обороны Республики Казахстан на сумму 529 988 800 (пятьсот двадцать девять миллионов девятьсот восемьдесят восемь тысяч восемьсот) тенге;
по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан на сумму 36 432 900 (тридцать шесть миллионов четыреста тридцать две тысячи девятьсот) тенге;
по Республиканской гвардии Республики Казахстан на сумму 1 971 000 (один миллион девятьсот семьдесят одна тысяча) тенге;
по Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан всего на сумму 403 904 993 (четыреста три миллиона девятьсот четыре тысячи девятьсот девяносто три) тенге, из них:
а) по предоставленным льготам отдельным категориям граждан на сумму 149 402 039 (сто сорок девять миллионов четыреста две тысячи тридцать девять) тенге;
б) по республиканскому государственному казенному предприятию "Казахавтодор", финансировавшемуся из упраздненного Дорожного фонда, по областям на общую сумму 254 502 954 (двести пятьдесят четыре миллиона пятьсот две тысячи девятьсот пятьдесят четыре) тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан и Министерству государственных доходов Республики Казахстан обеспечить проведение расчетов по погашению вышеуказанной кредиторской задолженности в порядке, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая
1999 года N 569
P990569_
"О мерах по организации погашения кредиторской
задолженности".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)